Šperky, které odrážejí Vaši osobnost

Ve zlatnictví Nefeli si vyberete šperky, které Vám padnou.

Šperk je ozdobou každé ženy (i každého muže) a proto Vám nabízíme originální šperky od významných návrhářů, z ušlechtilých kovů (zlato, rhodiované stříbro, chirurgická ocel), šperky s drahokamy, polodrahokamy, perly i korály.

hodinky jsou novodobé šperky. U nás si vyberete např. hodinky od Armani Exchange, Michela Korse či Zeppelin.

pro muže

Nejen pro bezradné muže

Muži bývají při výběru šperku pro své drahé polovičky často bezradní. Neváhejte se na nás obrátit, pomůžeme Vám s výběrem, aby byla Vaše partnerka spokojená.

A pokud si opravdu nebudete výběrem jisti, můžete nákup šperku vyřešit dárkovým poukazem. Vaše partnerka ocení snahu a vybere si šperk zcela dle svého vkusu.

A muži, kteří mají s výběrem šperků zkušenosti, ocení širokou nabídku originálních šperků Zlatnictví Nefeli.

Nevíte, jak požádat partnerku o ruku? V salonu Nefeli Vám poradíme jak na to. A pokud řekne ANO, dáme Vám pár tipů, jak zařídit svatbu…

Prodej a pronájem šperků

Vítejte u nás ve zlatnictví Nefeli.
Hledáte šperk pro vlastní potěšení, nebo toužíte udělat radost někomu blízkému? Pak jste u nás na tom správném místě. Rádi Vám pomůžeme s výběrem toho pravého dárku. Z naší rozmanité nabídky si u nás vybere každý.

Pro naše nevěsty nabízíme možnost nejen přímého zakoupení, ale také pronájmu šperku pouze na jejich výjimečný svatební den. Vše vybíráme s péčí a láskou a věříme, že u nás nalezne každý, po čem touží.

Jsme zde pro Vás……
Vaše Nefeli