Přejeme si, aby návštěva našeho salonu byla pro Vás zážitkem. Budeme Vás opečovávat v příjemném a přátelském prostředí. Samozřejmostí je občerstvení, aby Vám a Vašemu doprovodu nic nechybělo a společně jste vybrali svatební šaty, ve kterých budete ta nejkrásnější nevěsta. Tak neváhejte a navštivte náš svatební salon.

Svatební šaty

Více než jen svatba

Šaty odebíráme od různých návrhářů z Holandska, Francie, Itálie a Španělska, jelikož každý z nich má svůj „rukopis“ a tím jsou jejich šaty jedinečné, tak jako každá z vás…

Všechny naše šaty si můžete buď zapůjčit nebo i zakoupit.

V Nefeli vyzkoušíte šaty pouze z nejnovějších kolekcí. Francouzská krajka, romantické detaily, lehká vznášející se šifonová sukně, tak takový je boho neboli bohémský styl. Trendy elegantní, hladké linie se zajímavými detaily jako jsou kapsy, řada knoflíčků, čtvercové výstřihy, krajky. Velmi oblíbené a trendy jsou rukávky, ať už krátké nebo dlouhé. Pro věčné romantičky se opět vrací dříve oblíbené vrstvené šaty. Bílá je na ústupu a převládají kombinace krajky a tylu.

Společenské šaty

Buďte jedinečné

Pro naše maturantky jsme hledali výjimečnost, kterou jsme po pečlivém ověřování našli právě v Itálii u firmy Delsa. Jsme jediní v Čechách, kteří Vás budou oblékat právě do těchto nevšedních modelů italských návrhářů. Zaujaly nás také krásné modely z dílny Alyce Designs.

Můžete se těšit na nádherné kolekce různých střihů, barev a materiálů.

Pánské obleky

Obleky které padnou

I muž by měl být dokonalý ve svůj svatební den. Proto jsme se rozhodli rozšířit sortiment a oblékat také pány. Vybírali jsme dlouho a pečlivě. Látky s hedvábím. Dokonalý střih. Osobitý styl.

Exclusive obleky

Pro náročné

Každý gentleman si potrpí na eleganci a má svůj vytříbený vkus, dodržuje gentlemanská pravidla, kterými zdůrazňuje svůj životní styl a image.

Cleofe Finati vám splní přání elegance a osobitosti. Přírodní látky od nejlepších italských dodavatelů, které vyrábějí vlnu, bavlnu a hedvábí. Řemeslné zpracování,stylistické inovace a dokonalý střih. 100% MADE IN ITALY!

Pánské obleky Cleofe Finati jsou pravým uměleckým dílem. 

Jediní v České republice, právě v Nefeli!

Svatební doplňky

Prodej

U nás v salonu nabízíme široký výběr italských doplňků do vlasů, závojů a podvazků, které ke každé nevěstě bezpodmínečně patří. Samozřejmostí jsou také párty doplňky na velmi oblíbené rozlučky se svobodou.