Přejeme si, aby návštěva našeho salonu byla pro Vás zážitkem. Budeme Vás opečovávat v příjemném a přátelském prostředí. Samozřejmostí je občerstvení, aby Vám a Vašemu doprovodu nic nechybělo a společně jste vybrali svatební šaty, ve kterých budete ta nejkrásnější nevěsta. Tak neváhejte a navštivte náš svatební salon.

Svatební šaty

Více než jen svatba

Šaty odebíráme od různých návrhářů z Holandska, Francie, Itálie a Španělska, jelikož každý z nich má svůj „rukopis“ a tím jsou jejich šaty jedinečné, tak jako každá z vás…

Všechny naše šaty si můžete buď zapůjčit nebo i zakoupit.

V Nefeli vyzkoušíte šaty pouze z nejnovějších kolekcí. Francouzská krajka, romantické detaily, lehká vznášející se šifonová sukně, tak takový je boho neboli bohémský styl. Trendy elegantní, hladké linie se zajímavými detaily jako jsou kapsy, řada knoflíčků, čtvercové výstřihy, krajky. Velmi oblíbené a trendy jsou rukávky, ať už krátké nebo dlouhé. Pro věčné romantičky se opět vrací dříve oblíbené vrstvené šaty. Bílá je na ústupu a převládají kombinace krajky a tylu.

Svatební šaty

Společenské šaty

Buďte jedinečné

Pro naše maturantky jsme hledali výjimečnost, kterou jsme po pečlivém ověřování našli právě v Itálii u firmy Delsa. Jsme jediní v Čechách, kteří Vás budou oblékat právě do těchto nevšedních modelů italských návrhářů. Zaujaly nás také krásné modely z dílny Alyce Designs.

Můžete se těšit na nádherné kolekce různých střihů, barev a materiálů.

Svatební doplňky

Prodej

U nás v salonu nabízíme široký výběr italských doplňků do vlasů, závojů a podvazků, které ke každé nevěstě bezpodmínečně patří. Samozřejmostí jsou také párty doplňky na velmi oblíbené rozlučky se svobodou.

Služby

Užijte si svatbu dle vašich přání

Design svatby

Rustikální, romantická, moderní…Už víte jaká bude Vaše svatba? S výběrem Vám rády pomůžeme, zajistíme výzdobu svatebního místa, dekorace zapůjčíme.

Koordinace

… PROTOŽE ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM DETAILU…
S láskou a velmi pečlivě s Vámi naplánujeme nejpamátnější den Vašeho života. Více, než desetiletá praxe nás naučila, jak detailně a beze stresu vytvořit plán jak zrealizovat Vaši svatbu snů. S respektem na Váš styl, téma a design společně vytvoříme osobitý a nezapomenutelný zážitek Vám i Vašim blízkým.

A protože pracujeme pouze s ověřenými a spolehlivými dodavateli s citem pro každý detail, můžete si být jisti, že jste právě u nás ve schopných a pečujících rukou.

Pomůžeme Vám splnit sen o dokonalé svatbě.
Váš team Nefeli

Svatba na pláži

Svatba na ostrově Kréta

Chcete-li prožít mimořádnou svatbu v romantickém prostředí na pláži, či v kapli, pak je ostrov Kréta se svou neobyčejnou atmosférou tou správnou volbou.

Zprostředkujeme vám svatbu na klíč, včetně dopravy, ubytování a vyřízení právních formalit. Všechny přípravy vaší svatby necháte na nás, postaráme se o to, aby byl váš den výjimečný.