Svatební agentura

Užijte si svatbu dle vašich přání

Design svatby

Rustikální, romantická, moderní…Už víte jaká bude Vaše svatba? S výběrem Vám rády pomůžeme, zajistíme výzdobu svatebního místa, dekorace zapůjčíme.

Koordinace

… PROTOŽE ZÁLEŽÍ NA KAŽDÉM DETAILU…
S láskou a velmi pečlivě s Vámi naplánujeme nejpamátnější den Vašeho života. Více, než desetiletá praxe nás naučila, jak detailně a beze stresu vytvořit plán jak zrealizovat Vaši svatbu snů. S respektem na Váš styl, téma a design společně vytvoříme osobitý a nezapomenutelný zážitek Vám i Vašim blízkým.

A protože pracujeme pouze s ověřenými a spolehlivými dodavateli s citem pro každý detail, můžete si být jisti, že jste právě u nás ve schopných a pečujících rukou.

Pomůžeme Vám splnit sen o dokonalé svatbě.
Váš team Nefeli

Svatba na pláži

Svatba na ostrově Kréta

Chcete-li prožít mimořádnou svatbu v romantickém prostředí na pláži, či v kapli, pak je ostrov Kréta se svou neobyčejnou atmosférou tou správnou volbou.

Zprostředkujeme vám svatbu na klíč, včetně dopravy, ubytování a vyřízení právních formalit. Všechny přípravy vaší svatby necháte na nás, postaráme se o to, aby byl váš den výjimečný.

Maturitní plesy

Další etapa života začíná

Maturitní ples je jedním z velmi významných dnů Vašeho života. První krok k dospělosti Vám slavnostně a výjimečně pomůžeme zrealizovat.

Konzultace s maturanty je prvním krokem k naplánování dokonalého večera.

Společně vybereme téma plesu a postupně doladíme veškeré detaily.

Doporučíme ověřené profesionální dodavatele (fotograf, kamera, osvětlení, kapela, DJ, moderátor, choreograf, předtančení a další zábavný program celého večera).

Zajistíme administraci (OSA, Intergram, smlouvy s dodavateli).

Koordinace celého plesu od dopoledních příprav výzdoby, zkoušek, tomboly, až po úspěšné zakončení maturitního plesu.

Důležité je, abyste si Vy, maturanti, Váš ples náležitě užili. Proto jsme tady my, team NEFELI, abychom se postarali o hladký průběh celého večera.

Firemní akce a oslavy

Firemní večírek bez starostí

Firemní akce bývají krásnou slavnostní příležitostí. Jsou to převážně plesy, na které se jistě všichni těší, jako završení další pracovní sezony. Zde Vám budeme k ruce opět proto, aby celý večer proběhl hladce, zařídíme výzdobu prostoru dle Vašeho přání, nebo po dohodě zkrátka podle naší vlastní inspirace. Náš krásný, mladý taneční pár z Písku (který trénuje v Bohemia dance Praha)  slavnostně a s elegancí Váš večer zahájí.  Na základě Vašich představ a přání doporučíme účinkující, kteří celý večer obohatí a zpříjemní.

Firemní akce není ovšem pouze ples. Na akce jako jsou pracovní meetingy Vám pomůžeme zařídit místo, zorganizovat program, i zábavný, a doporučit ověřené food dodavatele (catering, sweet bar, coffe bar, drink bar…)

 A samozřejmě oslavy a společenské události všeho druhu. Naše bohaté zkušenosti neváhejte využít. Práci děláme s láskou a respektem ke klientovi a jeho představám.