Najdete nás: Heydukova 9 (Florián), Vnitřní Město, 397 01 Písek
Zavolejte nám: +420 777 934 390

Aktuality

Aktuality

Editorial na zámku Lnáře

A protože není reklamy nikdy dost, naskytly se nám překrásné prostory pro svatbu na zámku Lnáře. Rozhodli jsme se oslovit známého herce Kryštofa Rímského, aby s námi a ve spolupráci s dalšími zúčastněnými vytvořil svatební editorial. Den byl plný práce, ale nakonec i smíchu a zábavy. Touto cestou Kryštofovi a celému týmu vřelé díky!

Více   ›

Barcelona Bridal Fashion Week

Milovníci módy, návrháři a tvůrci trendů, významné světové značky a ateliéry, influenceři a specializovaný tisk…Ve dnech 20. – 23. 4. jsme navštívili přední veletrh, který udává směr svatební módy. Vybrali jsme pro vás nové kolekce svatebních a společenských šatů pro nadcházející sezónu 2024. Již brzy si je vyzkoušíte v našem salonu Nefeli.

Více   ›

Řízená degustace

Srdečně Vás zveme na řízenou degustaci sardinských vín a sýrů. V průběhu večera Vám představíme naší novou kolekci společenských a svatebních šatů. Degustaci zpestří svým tanečním vystoupením také naši tanečníci Terezka s Otíkem. A celý večer Vás bude bavit kytarista a zpěvák Ronald W. Soliz Rudon. Vstupenky jsou k zakoupení v našem zlatnictví. Budeme se […]

Více   ›

Nové modely společenských šatů

Naše milé maturantky, začínáme pro vás naskladňovat plesové šaty! Můžete se těšit na modely různých střihů, barev a materiálů. Hledali jsme výjimečnost, kterou jsme po pečlivém ověřování našli právě v Itálii u společnosti Delsa. Jsme jediní v České republice, kteří vás budou oblékat právě do těchto nevšedních modelů italských návrhářů.

Více   ›